Jdi na obsah Jdi na menu

1. 11. 2014 Velké Heraltice - D. Moravice

19. 11. 2014

1. 11. 2014 Velké Heraltice - Dolní Moravice 2 : 0

V sobotu 1. listopadu odehrála Moravice své předposlední mistrovské soutěže podzimní části. I v tomto utkání hrané na hřišti soupeře Velké Heraltice neuspěla a prohrála 2 : 0. Úvod utkání byl pro obě mužstva vyrovnaný. Od 15. minuty se však začala projevovat větší rychlost domácích. Krátce na to musí pro zranění odstoupit Lesák. V 31. minutě Moravice provádí rohový kop, Michal Vala dává hlavou nad břevno. Další rohový kop Moravice - také neúspěšně. Ve 43. minutě Tlapal odvrací centrovaný míč tak nešťastně, že ten skončí ve vlastní brance a domácí jdou do kabiny se skórem 1 : 0. 46. minuta přináší náš přímí kop. Střela však jde nad branku. 49. minuta, Baštrnák se ocitá před domácí brankou, ale míjí. Začínáme mít tlak, ale finální přípravka je vždy nepřesná. Vajdíkova střela jde vedle branky a další jeho střelu kryje brankář. V 64. minutě soupeř zvyšuje na 2 : 0. 84. minuta přináší nedovolený zákrok domácího brankáře na našeho útočníka. Nařízenou penaltu však Vajdík nedal. Brankař mi ji chytil.

Sestava: Lašák - Cetkovský, Lesák, Pohanka. Tlapal - Baštrnák, Gajer, Schwarz, Michal Vala - Vajdík, Bureš

Rozhodčí: Krzisch