Jdi na obsah Jdi na menu

12. 10. 2014 D. Moravice - Chuchelná

12. 10. 2014

12. 10. 2014 D. Moravice - Chuchelná 2 : 2

V neděli 12. října bylo odehráno další mistrovské utkání mezi domácí Moravicí a hostující Chuchelnou, s výsledkem 2 : 2. Moravice v prvním poločase chybami v 8. a 40. minutě prohrávala 0 : 2. Nedařila se kombinace ve středu hřiště, kde hráči domácího mužstva ztráceli nepřesností míče, které získaval soupeř a hra Moravice se tak stala bojem o míč. A když k tomu ještě přistoupily neúspěšné šance na střelení branek, které se naskytly = v 30. minutě Michal Vala hlavou těsně nad, v 31. minutě se ocitá sám v pokutovém území hostů, ale těsně míjí, v zápětí střílí Michal Vala těsně nad soupeřovu branku, další střela z kopačky Schwarze jde nad břevno hostů, odchází domácí mužstvo do šatny s dvougólovým mankem. Moravice se v druhé půli utkání zvýšenou aktivitou snaží stratit nepříznivý stav. Zčásti se to daří. Michal Vala v 62. mniutě snižuje na  1 : 2. Od 75. minuty se tlak domácích ještě zvyšuje a jsou šance na góly, které mají Vajdík a Michal Vala. Podaří se to až Lesákovi. Ten vyrovnává v 90. minutě na 2 : 2. Chyby v začátku utkání nás opět připravily o body.

Sestava: Lašák - Polášek, Lesák, Sitař, Tlapal - Baštrnák, Gajer (60. min. Cetkovský), Schwarz, Michal Vala - Vajdík, Pospíšil

Branky: 8. min. hosté, 40. min. hosté, 62. min. Michal Vala, 90. min. Lesák

Rozhodčí: Seipel