Jdi na obsah Jdi na menu

19. 10. 2014 Velké Hoštice - Dolní Moravice

6. 11. 2014

19. 10. 2014 Velké Hoštice - Dolní Moravice 1 : 1

V neděli 19. října odehrála Moravice další mistrovské utkání na hřišti ve Velkých Hošticích s výsledkem 1 : 1. Začátek utkání přinesl tlak Moravice. Už v 5. minutě střílí Vaněrek nad soupeřovu branku. Soupeř přichází ke slovu. Ve 13. minutě jeho střelu z přímého kopu Lašák kryje. Od 20. minuty soupeř hru vyrovnává. 23. minuta přináší střelu Schwarze vedle soupeřovy branky. Ve 26. minutě se soupeř dostává do naší šestnáctky, obránci míjí centrovaný míč a ten doráží soupeř do naší branky, a ujímá se vedení na 1 : 0. Ve 43. minutě máme pro změnu šanci my, ale Michal Vala střílí hlavou nad soupeřovu branku. V 53. minutě podobně nepřesně zakončuje Polášek centrovaný míč. Od 60. minuty přebírá iniciativu domácí mužstvo a to díky tomu, že uprostřed hřiště kazíme moc přihrávek, vázne kombinace, nemáme mezihru. V 71. minutě přichází naše vyrovnání na  1 : 1. Sitař dává gól po volném kopu do soupeřovy šestnáctky, ještě se naskytla Michlovi Valovi šance na vzstřelení branky, ale zůstalo nevyužito. Soupeř byl k poražení. Stačilo by k tomu v druhém poločasu zvýšit naše úsilí a zkvalitnit hru, což se nepodařilo.

Sestava: Lašák - Polášek, Lesák, Sitař, Tlapal (46. min. Cetkovský), Baštrnák, Vajdík, Schwarz, Michal Vala - Pospíšil, Vaněrek.

Rozhodčí: Muroň