Jdi na obsah Jdi na menu

4. 10. 2014 Chomýž - D. Moravice

4. 10. 2014

4. 10. 2014 Chomýž - D. Moravice 2 : 1

V sobotu 4. října odehrála Moravice další mistrovské utkání v Chomýži s výsledkem 2 : 1 pro domácí. Průběh celého utkání byl vyrovnaný. V 28. minutě Bureš (posila z Rýmařova, hrající první utkání za Moravici) zastavuje v naší šestnactce soupeřova útočníka nedovoleně, je z toho pokutový kop a domácí se ujímají vedení 1 : 0. Ve 44. minutě je Schwarzovi po faulu zraněno rameno, ale pokračuje ve hře. V 59. minutě Polášek hlavou po rohovém kopu vyrovnává na 1 : 1. V 60 minutě dává Michal Vala nad soupeřovu branku. Taktéž v 67. minutě Tlapal z přímeho kopu střílí nad. V 71. minutě soupeř zvyšuje na 2 : 1.

Moravice stále pronásledována absencí několika hráčů z důvodu zranění, nemoci i pracovního zaneprázdnění nastoupila v sestavě: Lašák - Polášek, Lesák, Bureš, Tlapal, Baštrnák, Gajer, Schwarz, Michal Vala, Vajdík, Pohaněl

Branky: Polášek

Rozhodčí: Byrtus