Jdi na obsah Jdi na menu

1. 11. Chuchelná - Dolní Moravice 0 : 3

1. 11. 2015

13. kolo 1. 11. Chuchelná - Dolní Moravice 0 : 3

Předposlední utkání podzimní části odehrála Moravice v neděli 1. listopadu 2015 v Chuchelné s výsledkem 3:0 pro domácí. Většinu prvního poločasu byla hra obou mužstev vyrovnaná. Od 35. minuty Moravice domácí mužstvo přehrávala a vytvořila si i několik slibných šancí. Při jedné z nich po Doleželově úniku končí jeho míč v boční síti, ovšem další akce našich v soupeřově šestnáctce nedokáže Moravice využít. Po zahráni trestného kopu ve 43. minutě, kdy míč směřující před branku Moravice skončil v síti po teči naším hráčem, vedou domácí 1:0.

Po předvedené hře Moravice a nevýrazném výkonu domácích by se dalo předpokládat, že se Moravici po přestávce podaří vyrovnat. Bohužel hned v úvodu druhého poločasu soupeř využívá velké hrubky moravické obrany a ve 47. minutě prohráváme 2:0. Zřejmě tyto chyby ubraly moravickým hráčům psychické síly a ti už nedokázali na tento stav reagovat zlepšeným výkonem. A když se k tomu přidala ještě v 62. minutě nařízená penalta za faul v pokutovém území našich obránců, kterou Chuchelná proměnila a zvýšila tak své skóre na 3:0, bylo o výsledku rozhodnuto. Přitom domácí nepodali žádný nadprůměrný výkon. K výhře jim pomohly tři naše fatální chyby. Nebýt těchto selhání a při pořádném bojovém výkonu Moravice, který ovšem chyběl, by se dalo říci, že domácí byli k poražení, či se případně dalo dosáhnout na remízu.

Sestava: Hojgr - Silvano (74. Kubját), Lesák, Zapletal, Polášek - Baštrnák (74. Cetkovský), Mitov (74. Kopeček T.), Pospíšil, Michal Vala - Doležel, Vaněrek (60. Pohaněl).

Rozhodčí: Porubek.

Branky: 43. min. 1:0 - teč našeho obránce, vlastní 47. min. 2:0 - chyby našeho obránce 65. min. 3:0 - za faul v pokut. území, pokutový kop