Jdi na obsah Jdi na menu

15. 8. 2015 Žimrovice - Dolní Moravice 1:1

15. 8. 2015

2. kolo 15. 8. 2015 Žimrovice -  Dolní Moravice 1:1

První soutěžní utkání odehrála Moravice 15. srpna na hřišti v Živronicích s výsledkem 1 : 1 a ziskem jednoho bodu. V oboustranně vyrovnaném utkání se Moravice ujala vedení už v 3. minutě, když po rohovém kopu Michal Vala hlavou skóroval. Vedení Moravice udržela až do 50. minuty, kdy soupeř po kombinaci v naší 16 vyrovnal na 1 : 1. Poté domácí zvýšili úsilí, chtěli strhnout vedení na svou stranu. Moravické mužstvo však tomuto tlaku odolalo, naopak několika útočnými akcemi si brejky vytvořilo slibné gólové šance, v zakončení však chyběla lepší řešení. Totéž lze říci i o soupeři. Remíza je tedy spravedlivým výsledkem tohoto utkání i když pro Moravici je dovezený bod ze soupeřova hřiště úspěchem a dobrým vstupem do nové sezony.

Sestava: Polášek - Babčák,(60.min. Barák),Zapletal, Lesák, Cetkovský - Silvano, Milan Vala, Pospíšil, Baštrnák(81. min. David Kopeček) - Michal Vala, Vaněrek.

Góly: 3. min. Michal Vala, 50. min. soupeř.

Projev celého mužstva byl bojovný spojený s velkým úsilím o dobrý výsledek a podíleli se na něm všichni hráči. Může to být dobrou devízou do dalších utkání.