Jdi na obsah Jdi na menu

17.10. Dolní Moravice - Velké Heraltice 3 : 3

17. 10. 2015

11. kolo 17. 10. 2015 Dolní Moravice - Velké Heraltice 3 : 3

V sobotu 17. října přivítali fotbalisté Moravice tým z Velkých Heraltic. První poločas byl v režii domácích, kteří byli velice aktivní a vytvářeli pěkné akce. Výsledkem byla branka v 11. minutě, jejímž autorem byl Vaněrek. Ten se v šestnáctce hostů nejlépe orientoval a z otočky prostřelil soupeřova obránce i brankáře. Ve 30. minutě přidává, po pěkné útočné akci, druhou branku Zapletal. Deset minut nato, ve 40. minutě, střílí další branku opět Zapletal a skóre je 3:0 pro Moravici.

Podle aktivity obou mužstev v prvním poločase, kde Moravice určovala vývoj hry a hlavně její výsledek, to měla být pro domácí jasná záležitost. Jenže v druhém poločase si se zvýšenou aktivitou hostů Moravice nedokázala poradit. Varováním pro domácí už měla být chyba jejích obránců, díky které hosté snížili na 3:1 v 62. minutě. Hosty tato branka nabudila natolik, že aktivitu ještě zvýšili. Výsledkem bylo snížení v 80. minutě na rozdíl pouhé jedné branky. Přispěla k tomu zbytečná ztráta míče našeho útočníka ještě před půlící čárou. A aby toho nebylo málo, v 85. minutě naše obrana nepokryla útočníka hostů a ten po centru hlavou přehodil moravického brankáře a bylo srovnáno. Z tříbrankového náskoku se nakonec horko těžko zachránila remíza 3:3 a jeden bod.