Jdi na obsah Jdi na menu

24. 10. Dolní Moravice - Chomýž 2 : 0

24. 10. 2015

12. kolo 24. 10. Dolní Moravice - Chomýž 2 : 0

V sobotu 24. 10. 2015 hostila Moravice v dalším soutěžním utkání mužstvo z Chomýže. Začátek byl oboustranně rozháraný. Hosté hráli silový, tvrdý fotbal až na hranici únosnosti. Po úvodních patnácti minutách hry Moravice začíná hostující mužstvo přehrávat. Výsledkem tlaku je v 17. minutě Zapletalem nastřelená tyč. V 31. minutě v šestnáctce hostů střílí Baštrnák, brankář však jeho střelu vyráží. Ve 43. minutě po levé straně uniká opět Zapletal. Tentokrát má úspěch a míč z jeho kopačky končí v brance Chomýže. Moravice tak jde do šatny po prvním poločase s jednobrankovým vedením.

Po přestávce Moravice pokračuje v tlaku. V 52. minutě míč z Pospíšilovy hlavy míjí chomýžskou branku. Krátce poté vyráží brankář hostí Vaněrkův míč. V 61. minutě je u míče v šestnáctce opět Vaněrek a dává druhý gól. Moravice vede 2:0. V závěru utkání se už Moravice soustředila na udržení doubrankového vedení. Utkání tak skončilo 2:0 pro domácí.

Sestava: Hojgr - Silvano, Pohanka (77. T. Kopeček), Bureš, Polášek (84. Pohaněl) - Baštrnák, Lesák, Pospíšil, Zapletal - Doležel, Vaněrek.