Jdi na obsah Jdi na menu

29.8. Otice - Dolní Moravice 5:1

29. 8. 2015

4. kolo 29.8.2015  Otice - Dolní Moravice 5:1

V pořadí třetí utkání soutěže odehrála Moravice na hřišti  soupeře v Oticích v sobotu 29. srpna. Mělo to být ověření formy mužstva zda předchozí dva dobré výsledky, remíza venku a zisk tří bodů doma, byly docíleny trvalejší dobrou výkonností nebo to byla spíš nahodilost. Výsledek z Otic však na tuto otázku nedal odpověď. Moravice hned od začátku utkání se snažila vyvíjet na domácí tlak, také se ji to dařilo. Jenže domácí hned z prvního útoku po chybě našich soupeřů nám ve 3. minutě dávají gól. Moravice stále hraje na půlce domácích, ti k protiútoku volí dlouhé přihrávky do naší obrany, která s tímto způsobem hry má značné problémy a v 35. minutě opět chybuje a domácí zvyšují na 2:0. Do konce prvního poločasu Moravice ve 44. minutě snižuje Doleželem z volného přímého kopu na 2:1. Ve 20. minutě pro zranění musel střídat Milan Vala, což poněkud rozhodilo koncepci záložní řady, přesto je Moravice stále aktivnější než domácí. Hned v úvodu druhého poločasu má Moravice velkou šanci na vyrovnání, to když se v 55. minutě ocitá Jirka Barák s míčem za obranu domácích sám proti brankáři,  ale jeho střela míjí branku. To byla naše největší gólová šance a mohla přinést vyrovnání. Domácí to povzbudilo k větší aktivitě, stále více se tlačí do naší obrany. Tlak soupeře přináší chyby při našem bránění. V 60. minutě "vyrobíme" pokutový kop a Otice využijí ke zvýšení na 3:1. Krátce na to v 68. minutě opět ve středu obrany vyrobíme chybu, když otálíme s odehráním míče, následně ho ztrácíme a soupeři se tak naskýtá šance na gól a tu také využívá a zvyšuje na 4:1. Na konečných 5:1 zvyšují Otice opět po nedůrazu moravických hráčů při bránění. Přesto že Moravice, hlavně v prvním poločase, byla aktivnější než domácí, chybami při bránění, nepřesnými přihrávkami a dlouhým držením míče hráči = voděním v druhé půli utkání, dovolila domácímu mužstvu uhrát výsledek 5:1.

Sestava: Hojgr - Silvano (75. min. Polášek), Lesák (75. min. Pohaněl), Zapletal, Bureš - Baštrnák, Pohanka, Milan Vala (20. min.Barák), Michal Vala - Doležel, Vaněrek.

Branky: 5.min. 1:0 domácí, 35. min. 2:0 domácí, 44. min. 2:1 Doležel, 60. min. 3:1 domácí, 68. min. 4:1 domácí, 72. min. 5:1 domácí,

Rozhodčí: Muroň