Jdi na obsah Jdi na menu

3. 10. Dolní Moravice - Zlatníky 1 : 1

3. 10. 2015

9. kolo 3. 10. 2015 Dolní Moravice - Zlatníky 1 : 1

V sobotu 3. října 2015 odehrála Moravice na vlastním hřišti další mistrovské utkání. Soupeřem byly Zlatníky. Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů jak pro domácí, tak pro hosty. V prvním poločase, až na úvodních deset minut, měli navrch hosté lepším pohybem po hřišti a důrazem na míči. Také to vyjádřili ve 20. minutě vedoucí brankou. Převahu hostů umožňovala nepřesnost domácího mužstva v rozehrávce a nedůraz v souboji o míč. A když se k tomu přidal ještě pomalý pohyb po hřišti, hostům nedělalo potíže odehrát první půlku utkání většinou na polovině domácích. O přestávce trenér Moravice rázně svým hráčům vysvětlil, že špatný výkon předvedený v prvním poločase by asi sotva stačil k obrácení výsledku. Hráči Moravice si vzali trenérova slova opravdu k srdci a do druhého poločasu vyběhlo na hřiště úplně jiné mužstvo. Důrazem na míči, dobrým pohybem, přesnou kombinací začali hosty přehrávat a v 50. minutě přišlo vyrovnání z Doleželovy kopačky na 1:1. Najednou to byli hosté, kteří tahali za kratší konec. Tlak Moravice trvá po celý druhý poločas, kdy si vytváří gólové příležitosti, které však zůstávají nevyužity a tak se už skóre 1:1 až do konce utkání nemění a je, z objektivního hlediska, spravedlivým vyjádřením celého střetnutí. První poločas patřil hostům a v druhém hráli prim domácí.

Sestava: Hojgr - Pohanka, Lesák, Bureš, Silvano (75 Mitov) - Baštrnák, Zapletal, Pospíšil, Michal Vala - Doležel, Vaněrek.

Rozhodčí: Robenek.

Branky:

5. min. hosté 0:1

50. min. Doležel 1:1

Žlutá karta: Lesák, Vaněrek.

K dalšímu zápasu v sobotu 10. října, Moravice zajíždí do Úvalna.