Jdi na obsah Jdi na menu

7.11. Dolní Moravice - Štěpánovice 1 : 2

7. 11. 2015

1.kolo 7. 11. Dolní Moravice - Štěpánovice 1: 2

V sobotu, 7. listopadu, odehrála Moravice poslední utkání podzimní části soutěže ročníku 2015 – 2016. Na domácím hřišti hostila Štěpánovice, lídra I. B třídy z 1. místa tabulky. Nástup do utkání měla Moravice impozantní. Už ve třetí minutě Doležel překvapil brankáře hostů svou střelou z boku šestnáctky pod břevno a domácí se ujali vedení 1:0. Hosté jsou velice aktivní, ale Moravice odpovídá stejnou mincí a od patnácté minuty skvělá hra domácích převyšuje hru soupeře.

Po přestávce je hra obou mužstev vyrovnaná. V padesáté minutě druhého poločasu se hosté dostali k míči po nepřesné rozehrávce domácích na vlastní půlce a střelou z dálky k tyči vyrovnali na 1:1. Dopomohlo jim k tomu i to, že v domácí šestnáctce zakrýval brankáři dobrý výhled na míč větší počet bránících hráčů. Brankář pak na míč, který prošel a směřoval do dolního rohu branky, už nestačil reagovat. Hrál se oboustranně dobrý fotbal. Obě mužstva se snažila dát rozhodující gól. Šťastnější byli nakonec Štěpánovičtí, kteří se v 70. minutě dostali  k odraženému míči za obránce domácích a jejich útočník sám před domácím brankářem nezaváhal, šanci využil a zvyšuje skóre na 1:2 pro hosty. Snaha Moravice o vyrovnání se už nepovedla. A tak diváci mohli být spokojení alespoň s předvedenou hrou obou mužstev.

SestavaHojgr – Silvano, Polášek, Cetkovský (65. Kubját) – Baštrnák (57. Vaněrek), Lesák, Pospíšil, Zapletal – Doležel, Michal Vala.

Branky: 3. min.  Doležel 1:0, 55. min. soupeř 1:1,70. min. soupeř 1:2