Dolní Moravice – Slezské Rudoltice 3:3

19. 9. 2020

FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE
19. ZÁŘÍ 2020 Dolní Moravice – Slezské Rudoltice 3:3

V sobotu 19. září v dalším mistrovském utkání okresního přeboru hostila Moravice na vlastním hřišti Slezské Rudoltice a utkání skončilo remízou 3:3. Už ve třetí minutě má Vaněrek možnost ke vstřelení gólu a Moravice by tak šla do vedení, ale svou šanci neproměnil. V jednatřicáté minutě, po ztrátě míče moravickými útočníky před soupeřovou „šestnáctkou“, se hosté zmocní míče, zakládají rychlý protiútok do odkryté obrany Moravice a ujímají se vedení 0:1. V této části prvního poločasu. Moravice nepředvádí dobrý výkon a toho využívají hosté k převzetí iniciativy v utkání. Přesto má opět Vaněrek v třicáté čtvrté minutě velkou šanci vyrovnat, když se ocitá sám před soupeřovým brankářem, ale z hranice pokutového území přestřeluje branku. Vyrovnání pro Moravici přináší až třicátá sedmá minuta, když Alois Vajdík promění pokutový kop. Ovšem ve čtyřicáté páté minutě neubrání Moravice hosty prováděný rohový kop a inkasuje podruhé. Hosté tak do druhého poločasu nastupují za stavu 1:2.

Moravice po přestávce převzala iniciativu ve snaze zvrátit pro ni nepříznivý vývoj utkání a také se jí to daří. V šedesáté třetí minutě Pavel Kopeček z přímého trestného kopu vyrovnává na 2:2. V sedmdesáté páté minutě Adam Vajdík proniká do „šestnáctky“ Slezských Rudoltic a gólem na 3:2 dostává Moravici do vedení, které však netrvá dlouho, protože hosté v sedmdesáté osmé minutě po trestném kopu vyrovnávají na 3:3. Moravice v závěru utkání stupňuje tlak na soupeře, ale houževnatě se bránící mužstvo Rudoltic uhájilo nerozhodný stav až do konce utkání.

Sestava Moravice: Vilímek – Orel, Pavel Kopeček, Bureš, Ondřej Kopeček – Alois Vajdík (65. Vachuta), Michal Vala, Adam Vajdík, Schwarz – Vaněrek, Dan Kopeček (70. Pospíšil).

Trenér: Vojtěch Šlesingr                                 Utkání řídil rozhodčí Kadlec.