FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE
22. SRPEN 2020
Dolní Moravice - Vysoká

5:1

Druhé mistrovské utkání OP hrála Moravice v sobotu 22. srpna 2020 na domácím hřišti, hostila Vysokou, nad kterou zvítězila výrazným výsledkem. Úvodní branka padla už ve čtvrté minutě z kopačky Vaněrka. V šestnácté minutě hosté vyrovnali z pokutového kopu na 1:1. Moravický výkon je pak poznamenán nevýraznou hrou, což umožňovalo soupeři být aktivnější a hru vyrovnat. Domácí se tak „trápili“ až do čtyřicáté třetí minuty, kdy Vaněrek dává druhý gól, Moravice se tak dostává do vedení 2:1 a do přestávky ještě ve čtyřicáté čtvrté minutě Michal Vala svým gólem zvyšuje náskok na 3:1. V druhém poločase se Moravice vymanila z křečovité hry z první půle a začala diktovat vývoj utkání. To se projevilo dalšími brankami v síti hostů. V sedmdesáté páté minutě Michal Vala zvyšuje na 4:1 a v samotném závěru utkání, minutu před koncem Sekanina upravuje svým gólem na konečných 5:1.

Sestava Moravice: Vilímek – Cetkovský, Pohanka, Orel (65. Milan Vala, 80. Ujfaluši), Ondřej Kopeček (46. Sekanina) – Vachuta (80. Jandel) Schwarz, Bureš, Alois Vajdík (30. Adam Vajdík), Michal Vala – Vaněrek.

Trenér: Vojtěch Šlesingr

Branky:
4. min. Vaněrek 1:1
16. min. Hosté 1:1 z pokutového kopu
43. min. Vaněrek 2:1
44. min. Michal Vala 3:1
75. min. Michal Vala 4:1
89. min. Sekanina 5:1