FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE
29. SRPEN 2020
Horní Benešov - Moravice
1:4

V sobotu 29. srpna 2020 odehrála Moravice další mistrovské utkání okresního přeboru bruntálského
regionu a vyhrála v Horním Benešově 1:4. Přivezla si tak tři body.

Moravice se ujala hned v úvodu utkání vedení 0:1 brankou Dana Kopečka, který skóroval ve třetí minutě. Minutu před přestávkou, ve čtyřicáté čtvrté minutě, zvyšuje vedení Moravice na 0:2 Vaněrek a Moravice tak odchází do kabiny v poločase s dvou-brankovým vedením. V druhém poločase se dostávají ke slovu domácí, když v šedesáté čtvrté minutě snižují na 1:2. Moravice na to odpovídá v šedesáté deváté minutě brankou Vaněrka a zvyšuje vedení na 1:3. Skóre utkání uzavírá v osmdesáté minutě Pohanka, když dává čtvrtý gól a upravuje na konečných 1:4 pro Moravici.

Sestava Moravice: Vilímek – Orel, Pavel Kopeček, Pohanka, Cetkovský – Vachuta, Adam Vajdík, Michal Vala, Sekanina – Dan Kopeček, Vaněrek.

Trenér: V. Šlesingr

Branky:
3. min. Dan Kopeček 0:1
44. min. Vaněrek 0:2
64. min. Horní Benešov 1:2
69. min. Vaněrek 1:3
80. min. Pohanka 1:4

Utkání řídil: V. Mikulčák