Lomnice - Dolní Moravice 0:3

12. 9. 2020

FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE
12. ZÁŘÍ 2020

V sobotu 12. září hrála Moravice mistrovské utkání okresního přeboru v Lomnici a vítězstvím 0:3 si odvezla z hřiště domácích tři body. Pro Moravici je to již čtvrtá výhra v řadě a zisk dvanácti bodů v tabulce po pěti odehraných utkáních.

Hned v úvodu utkání ve čtvrté minutě se Moravice ujala vedení gólem Sekaniny. Těsně před koncem prvního poločasu ve čtyřicáté čtvrté minutě zvyšuje Vaněrek vedení Moravice na 0:2. Pak, v druhém poločase, Sekanina ve čtyřicáté osmé minutě zvyšuje náskok Moravice na 0:3. Tento stav se ještě v průběhu druhé půle utkání mohl změnit v náš prospěch, ale v padesáté minutě Michal Vala neproměnil pokutový kop proti domácím. Naopak Lomnice v závěru utkání měla příležitost ke vstřelení gólu z pokutového kopu, který neproměnila.

Sestava Moravice: Vilímek – Cetkovský (Orel), Pavel Kopeček, Bureš, Ondřej Kopeček (Jandel)  Schwarz, Alois Vajdík (Vachuta), Adam Vajdík, Michal Vala – Sekanina (Ujfaluši), Dan Kopeček (Vaněrek).
Trenér: Vojtěch Šlesingr                                                                          Utkání řídil rozhodčí M. Birdač.
Další utkání hraje Moravice doma v sobotu 19. září 2020 v 15:30 a soupeřem budou Slezské