Vrbno p. Pradědem - Dolní Moravice 1:2

10. 10. 2020

FOTBALOVÝ SERVIS DOLNÍ MORAVICE

10. ŘÍJNA 2020 Vrbno p. Pradědem  - Moravice 1:2

V sobotu 10. října hrála Moravice ve Vrbně pod Pradědem další, v pořadí deváté, mistrovské utkání okresního přeboru a vyhrála 1:2. Získala tak tři body v tabulce a zarovnala celkový bodový zisk na dvacítku.

Moravice vedla od čtvrté minuty utkání, kdy si domácí dali, po útočné akci Moravice, vlastní gól. Bojovný a obětavý výkon moravických hráčů nedovolil domácímu Vrbnu po celý další průběh utkání vyrovnat. Naopak - byla to Moravice, která v osmdesáté třetí minutě po útočné akci gólem vstřeleným Michalem Valou zvýšila vedení na 0:2. Až v devadesáté minutě se Vrbnu podařilo gólem z trestného kopu snížit na konečných 1:2.

Sestava Moravice: Vilímek – Orel, Pohanka, Vaněrek, Cetkovský – Schwarz, Adam Vajdík, Michal Vala, Vachuta – Sekanina, Ujfaluši (Pohaněl).
Trenér: Vojtěch Šlesingr.                                                   Utkání řídil rozhodčí Eftimiadis.